Kontakt

Kde SpaceTown nalezneš?

49°23'29.2"N 15°32'56.6"EHosov č.p. 76, Jihlava 586 01

Trefit k nám není žádná věda! Vesmírná stanice Pakrourové haly SpaceTown se nachází naproti novému obchodnímu centru OC Aventin v Jihlavě, hned pod čerpací stanicí Benzina na ulici Pelhřimovská. Můžeš dorazit autem a zaparkovat přímo u haly, nebo dojet pomocí MHD, které staví u OC Aventin. Pak už stačí jen pár kroků přes nadchod nad silnicí a jsi na místě!

Fakturační údaje

StayHero Events s.r.o.

Březinova 141, 586 01 Jihlava

IČO: 08806012

DIČ: CZ08806012

Marek Klátil

Marek Klátil

kontaktní osoba

Spisovná značka: C 115630 vedená u Krajského soudu v Brně. Plátci DPH.

Tým SpaceTownu

Vedení

Martin Kašiar

Jeden z vrchních kosmonautů našeho vesmírného městečka. Martin je vášnivý sportovec, který ve Spacu řeší marketing a vizuální stránku haly. Jeho vize poté převádí do fyzické nebo digitální podoby. Potkáte ho také jako coache na několika lekcích každý týden. Ve volném čase buduje Martin svůj YouTube kanál, který je zaměřený na sport a fitness.

Marek Klátil

Mára je takový náš vesmírný technik a kutil. Bez něho by tahle hala vůbec nestála. Stará se o provoz Spacu a každý den vymýšlí nové nápady, které by Vaší návštěvu ve Spacu mohly zpříjemnit. Jak je možné, že je tak nápaditý? On sám tvrdí, že se mu o jeho nejlepších nápadech vždy zdá! Máru potkáte běhat po hale, ale i na vedených lekcích parkouru.

Petr Zakopal

Když Peťan žádal od Martina texty na SpaceTown web, Martinův komentář doslova zněl: „doplň si ty 😂“. Z Martinova komentáře lze tudíž snadno odvodit, co vlastně dělá. Peťan se stará o web, design, fotografie a někdy také kecá klukům do marketingových věcí. Prostě člověk, co se v digitálu pohybuje jako doma. Ve Spacu ho moc neuvidíte, je totiž převážně v Praze.

Trenéři

Denis Souček

Denis je v naší hale jeden z hlavních trenérů a bude dohlížet na to, aby se ve své parkourové cestě všichni dostali co nejdále, naučili co nejvíce a samozřejmě bezpečně. Je jeden z nejlepších skokanů na trampolíně na Vysočině. Pokud se s ním ve SpaceTownu uvidíte, moc rád Vám předá tipy a triky, jak být tím nejlepším parkouristou.

Petr Částka

Petr je jeden z našich hlavních trenérů. Jak sám o sobě říká, je to místní skiller, který je už skoro v důchodu. Nevadí. Je certifikovaným lektorem parkouru, který Vás bude vyučovat vše s maximální efektivitou, ale také bezpečností. Jeho radostí je pozorovat progress ostatních. Krom parkouru se Petr zajímá o scootering, ve kterém je jeden z nejlepších skillerů na Vysočině.

Sabina Vítů

Jediná ženská ve SpaceTown týmu je naše Sabča. Je zvyklá pracovat s dětmi 24/7, protože je mimo jiné i paní učitelka tělocviku na základní škole. Ráda vymýšlí nové nápady na zpestření tréninku a je milovnice pohybových her pro děti. Ráda posiluje všechny svaly v těle. Sabču u nás potkáte na mini parkouru a na skupinových lekcích pro ženy.

Potřebuješ vyřešit rezervaci

Máš dotaz ohledně Spacu? Chtěl by jsi s něčím pomoci? Rádi Ti pomůžeme.

Ohledně rezervací haly, lekcí a dalších služeb můžeš napsat e-mail na [email protected]. Michal se postará o Tvůj požadavek a vše s Tebou vyřeší.

Michal Kalenda

rezervace, marketing